לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:

*
*
*

ניסים גלאם

ניסים גלאם, נשוי + 5, בן 44, מנכ"ל ובעלים של חברת ג'נרל, יזם בנשמה ואיש מקצוע מן המעלה הראשונה. זה כל הסיפור על רגל אחת. בפועל מדובר בסיפור הרבה יותר מרתק ומעורר התפעלות. עד לפני 6 שנים, בשנת 2007, היה ניסים עובד שכיר בחברת שינוע. במילים אחרות, הוא בילה 13 שנה בתור נהג מומחה להובלה של זכוכית תעשייתית.

 

אלא שכמי ששואף להתקדם כל הזמן ולא לקפוא על השמרים, הוא החליט לצאת לדרך של עצמאות ויזמות. לכן, הוא עזב מקום עבודה בטוח והקים עסק משל עצמו. אמנם הוא חסר הכשרה פורמאלית בניהול, אבל כאשר רוח היזמות זורמת בורידים, אין מכשולים או חסמים שלא ניתן לפרוץ. במקרה של התחום שאליו הוא בחר להיכנס, תחום המלגזות, זאת הייתה פריצה לדלת פתוחה. שכן התחום סבל ממחסור בספקי שירות מקצועיים ובעיקר זמינים. הוא בנה מודל שנותן תמיכה מסביב לשעון ולפי קריאה.

 

כך שכל מי שפנה מיד קיבל מענה. השירות המקצועי והאדיב במחירים הוגנים הובילו אותו במהרה לעמדת הובלה בתחום. כלומר, הביקוש לשירות שלו הלך וגדל וכך גם העסק. מנקודת פתיחה של שניים וחצי עובדים כולל הוא עצמו הוא צמח לבעל עסק שמעסיק 15 עובדים. לצד השירות הבסיסי של תמיכה טכנית ומכאנית, הוא גם החל לפתח את תחום המכירה והקניה של המלגזות. כמו כן הוא פיתח מודל של השכרת והחכרה (ליסינג). בד בבד, הוא החל להתעניין ביבוא של מותגי מלגזות. כלומר, להפוך ליבואן יבוא אישי רכב מלגזות מתוצרת ידועה. לאחר בדיקה והכנה, הוא זכה בזכות להיות היבואן של מלגזות קלארק לארץ. מדובר במותג המוביל והוותיק בעולם בכל מה שקשור להרמה ולמלגזות. מיד לאחר מכן הוא החל להגיש מועמדויות במכרזים של ארגונים וחברות.

 

העובדה שהוא היבואן של קלארק היוותה זרז חשוב וקטליזאטור לזכייה. כיום החברה שבבעלותו הינה ספקית בלעדית של חלק מהתעשיות הביטחוניות, ארגונים ציבוריים וכן חברות פרטיות ותאגידים מן המובילים במשק. בסיר להניח כי בהמשך הדרך העסק כבר יתרחב מעבר למלגזות לתחומים נושקים של תשתיות, טרקטורים תעשייתיים ועוד.